AKCESORIA

Wszystkie akcesoria są przygotowane przez Novitus i jako oryginalne najlepiej pasują do kasy Novitus Next.
Zawsze używaj oryginalnych akcesoriów co zapewni wieloletnią bezproblemową pracę kasy fiskalnej.
Szuflada do kasy Novitus Next model EC-410 pasywna Szuflada do kasy Novitus Next model EC-410 pasywna

Podłącz szufladę do kasy aby otwierała się wtedy, kiedy wystawiasz paragon i kończysz sprzedaż. Chowaj bezpiecznie przyjmowane pieniądze w bilonie lub banknotach oraz talony i potwierdzenia płatności kartami kredytowymi. Ta szuflada idealnie współpracuje z kasą Novitus Next. Wymiary szuflady: szerokość: 410mm, wysokość: 104 mm, głębokość: 405 mm. Cztery przegrody z dociskami na banknoty, 8 przedziałów na bilon. Przegrody i przedziały wyjmowane i o regulowanej pojemności. Przycisk awaryjnego otwierania pod szufladą. Zabezpieczenie (zamknięcie) szuflady kluczykiem (2 szt. w komplecie). Kolor grafit.

Szuflada do kasy Novitus Next model EC-350 pasywna Szuflada do kasy Novitus Next model EC-350 pasywna

Podłącz szufladę do kasy aby otwierała się wtedy, kiedy wystawiasz paragon i kończysz sprzedaż. Chowaj bezpiecznie przyjmowane pieniądze w bilonie lub banknotach oraz talony i potwierdzenia płatności kartami kredytowymi. Ta szuflada idealnie współpracuje z kasą Novitus Next. Wymiary szuflady: szerokość: 350mm, wysokość: 104 mm, głębokość: 405 mm. Cztery przegrody z dociskami na banknoty, 8 przedziałów na bilon. Przegrody i przedziały wyjmowane i o regulowanej pojemności. Przycisk awaryjnego otwierania pod szufladą. Zabezpieczenie (zamknięcie) szuflady kluczykiem (2 szt. w komplecie). Kolor grafit.

Karta pamięci microSD Karta pamięci microSD

Specjalnie wyselekcjonowana i przetestowana karta microSD do pracy w urządzeniach fiskalnych Novitus. Stosowanie ich gwarantuje poprawną prace kasy fiskalnej. Zgodnie z przepisami w kasie można stosować tylko karty wskazane przez producenta kasy.

Rolka papieru termicznego z nadrukiem Novitus Rolka papieru termicznego z nadrukiem Novitus

Od jakości zakupionego papieru zależy, jak długo wydrukowane paragony i raporty będą czytelne. Zawsze kupuj papier z certyfikatem potwierdzającym dopuszczenie go do stosowania w urządzeniach fiskalnych a wydruki z kasy przechowuj w określonych przez producenta papieru warunkach. Do kasy należy używać papieru o szerokości 57 mm i długości rolki do 60 metrów.

Gumowa osłona mechanicznej klawiatury Gumowa osłona mechanicznej klawiatury

Gumowa nakładka na klawiaturę mechniczna kasy NEXT. Dodatkowo zabezpiecza klawiature kasy przed zabrudzeniem, zawilgoceniem czy zalaniem. Nakładka przyklejana jest na obudowę kasy.Modem GSM Huawei E3372 LTE Modem GSM Huawei E3372 LTE

Kompaktowy modem typu "USB stick", z opcją automatycznej instalacji (Plug and Play). Obsługa technologii LTE pozwala na pobieranie danych z prędkością do 150 Mbps i wysyłanie do 50 Mbps. Modem jest wyposażony w złącze na kartę pamięci microSD, co umożliwia wykorzystanie go jako przenośnego magazynu danych o pojemności do 32 GB. Wymiary: 88 x 28 x 11,5 mm.Moduł Wi-Fi Tp-Link TL-WN725N Moduł Wi-Fi Tp-Link TL-WN725N

Nano bezprzewodowa karta sieciowa USB standard N, 150Mb/s. Wymiary tak małe, że po podłączeniu do laptopa nie trzeba jej wyjmować z portu USB. Szybkie połączenia bezprzewodowe z prędkością do 150Mb/s, idealne dla strumieniowych transmisji wideo i telefonii internetowej. Zaawansowane zabezpieczenia: obsługa 64/128-bitowego szyfrowania WEP, WPA, WPA-PSK/WPA2-PSK(TKIP/AES).Moduł Wi-Fi Edimax EW-7811Un N150 NANO Moduł Wi-Fi Edimax EW-7811Un N150 NANO

Bezprzewodowa nano karta sieciowa USB N150. Zgodność ze standardem 802.11b/g/n, prędkość transmisji 150Mb/s. Green Power Saving: umożliwia inteligentne sterowanie mocą oraz automatyczne przełączanie przekazuje w stan bezczynności. Trzykrotnie większy zasięg sieci; Szyfrowanie 64/128-bit WEP, WPA , WPA2 oraz WPS. Obsługa QoS-WMM, WMM-Power Save.